آیین رو نمایی از کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و کارهای نوین

آیین رو نمایی از کتاب ساختار فکری نوین برای کسب و کارهای نوین روز دوشنبه ۲۳ اسفند  ماه سال ۱۴۰۰ در کارخانه نوآوری های وی ( شعبه دوم پارک فناوری پردیس ) برگزار خواهد شد.

این کتاب با زیر عنوان ۱۰ تغییر مدل ذهنی برای راه اندازی شرکت رویایی تان اولین اثر ترجمه‌ای خانم مهدیه عبادوز است، که در حوزه کار آفرینی و راه اندازی کسب و کار شخصی به چاپ رسیده است .

از آنجا موج کار آفرینی وارد نسل جوان و حتی نوجوان جامعه شده است نیاز به خواندن و شنیدن داستان موفقیت‌ها و دلایل شکست کسب و کارها‌ی افراد مختلف دنیا  از زبان خودشان می تواند راهگشا باشد. این کتاب با نگاه خاص و منحصر به فردش توانست نظر مترجم و ناشر (نشر بهپویش) را به خود جلب کند . چرا که نویسنده که خود کارآفرین و سرمایه گذار و موسس سه کسب و کار موفق است به طرزی بسیار کاربردی با ادبیات خاص خودش اقدام به ساختار بندی تجربه‌های شخصی‌اش در این کتاب نموده است.

این اولین رونمایی کتاب خانم مهدیه عبادوز است که علاوه بر ترجمه دو کتاب در حوزه ی کارافرینی توانست در پاییز سال جاری در یک رقابت بین المللی ضمن شرکت در دوره کارآفرینی سیلکون ولی در بارسلون اسپانیا  بعنوان تنها تیم شرکت کننده  از ایران طرح و ایده کسب و کار خود را  در زمینه  فروش محتوا ( (Delivery Content جهت ارائه به سرمایه گذاران اروپایی ارائه کند. انگیزه مترجم چیزی نیست جز علاقه و اشتیاق او برای کسب مهارت در صنعت کار آفرینی  تا بتواند علاوه بر توسعه و راه اندازی کسب و کار شخصی خود روی موفقیت دیگر شرکت ها و تیم های استارتاپی اثر گذار باشد.

این آیین با حضور جمعی از مدیران و صاحبان کسب و کارهای نوپا و اهالی اکوسیستم کار آفرینی ایران در کارخانه نوآوری های وی برگزار  می‌شود .

علاقه مندان به کتاب‌های حوزه کار آفرینی و اکوسیستم استارتاپی نیز می توانند برای شرکت در این رویداد شماره تماس خود را به شماره  ۰۹۳۹۵۱۷۶۰۵۱  پیامک کنند تا هماهنگی های لازم  صورت پذیرد.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.