به همت شرکت مدیا گستر مانا زیر ساخت های یکپارچه سازی برای شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات ارائه شد

فناوران شرکت مدیا گستر مانا از شرکت های مستقر در کارخانه نوآوی های وی (شعبه دوم  پارک فناوری پردیس)، موفق به ارائه زیرساخت های یکپارچه سازی برای مجموعه های فناوری اطلاعات شدند.

نادره حسام واعظی مدیر این شرکت با اشاره به فعالیت های این مجموعه در حوزه یکپارچه سازی گفت: نخستین محصول این شرکت، زیرساخت غیررسمی یکپارچه سازی پیام رسان واتس اپ با نام wallmessage بود که به عنوان جایگزین سرویس های پیامکی با قابلیت های مختلف از جمله ارسال فایل، تولید و عرضه شد.

وی افزود: وب سرویس ارائه شده جهت ایجاد ربات های چت و ادغام WhatsApp با سیستم های تجاری همچون CRM ،ERP یا حتی یک وب سایت طراحی شد.

مدیر شرکت مدیا گستر مانا ادامه داد: این سامانه مشتریان مختلف داخلی و خارجی از کشورهای ترکیه و انگلیس را تحت پوشش خود قرار داده است.

حسام واعظی در خصوص دیگر محصول شرکت مدیا گستر مانا گفت:  wallbill سامانه واسط مودیان جهت ارسال صورت حساب های الکترونیکی است که جهت یکپارچه سازی و ارسال صورت حساب الکترونیکی تولید شده است.

وی افزود: ارسال ساده صورت حساب الکترونیکی سامانه مودیان، دریافت کلید سامانه مودیان و مدیریت و ثبت صورت حساب های الکترونیکی معاملات برای تمامی شرکت ها از ویژگی های این سامانه است.  همچنین از طریق پنل ارایه شده امکان آپلود فایل اکسل فاکتور ها جهت ارسال به سامانه مودیان ایجاد شده است.

مدیر شرکت مدیا گستر مانا در خصوص یکپارچه سازی سامانه وال بیل با نرم افزارها و ابزارهای فعلی نیز گفت: شرکت های نرم افزاری یا ابزارها و وب سایت های فروشگاهی، امکان ارسال صورت حساب های الکترونیکی خود از طریق وب سرویس ارائه شده را دارند و به سادگی می توانند ابزار ها و نرم افزارهای خود را بدون نیاز به ثبت مجدد اطلاعات با سیستم مالیات یکپارچه سازی نمایند.

حسام واعظی در خصوص حضور در کارخانه نوآوری های وی نیز گفت: علاوه بر حمایت هایی که از شرکت مدیا گستر مانا توسط خود کارخانه نوآوری صورت گرفته است، مشاوره های مختلف و جذب ایده با همراهی سایر فعالان حضار در این کارخانه به رشد و توسعه مجموعه کمک کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.