پیش ثبت‌نام بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌هلث از ۴ بهمن ماه

پیش ثبت‌نام بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران‌هلث ۱۴۰۳) از ۴ بهمن ماه آغاز می‌شود. این نمایشگاه در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به مدت چهار روز توسط پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، زمان پیش ثبت‌نام بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاه (ایران هلث ۱۴۰۳) اعلام شد.
بر اساس این اطلاعیه، با عنایت به مجوز صادره از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، پیش ثبت نام بیست و پنجمین دوره نمایشگاه ایران هلث از ۴ بهمن ماه  آغاز می‌شود.
متقاضیان شرکت در این دوره از نمایشگاه، لازم است شرایط حضور و ثبت‌نام را در سایت نمایشگاه مطالعه و مستندات مربوطه را در مراحل ثبت‌نام بارگذاری نمایند. متقاضیان با آگاهی کامل از آخرین الزامات و تغییرات تعرفه‌های اعلام شده، در صورت دارا بودن شرایط، می‌توانند برای حضور در دوره بیست و پنجم نمایشگاه اقدام نمایند.
لازم به ذکر است، نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی محلی برای عرضه آخرین تولیدات و دستاوردهای شرکت‌های ایرانی و خارجی است. همچنین نشست‌های B2B متنوع و بازدید هیات‌های تجاری بین‌المللی در گروه‌های مختلف برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.