انتخاب شرکت پردازش بنیان سلامت کارا به عنوان یکی از برگزیدگان جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس

در نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس، شش شرکت مستقر در پارک، یک شرکت مستقر در مرکز رشد فناوری نخبگان و شرکت پردازش بنیان سلامت کارا مستقر در شعب پارک( کارخانه نوآوری های‌وی) به عنوان برگزیدگان جشنواره برترین شرکت‌های پارک معرفی شدند.

همزمان با نوزدهمین اجلاس سالیانه این مجموعه، برگزیدگان جشنواره برترین‌های پارک با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رییس جمهور، «مهدی صفاری‌نیا» رییس پارک فناوری پردیس و … معرفی شدند و از آنان تقدیر به عمل آمد.

جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس که به سنجش عملکرد یک ساله شرکت‌های عضو پارک می‌پردازد امسال دوازدهمین سال از فعالیت خود را پشت سر گذاشت.

عملکرد یک ساله شرکت‌های عضو پارک در 7 سر فصل شامل «صادرات محصولات و خدمات فناورانه»، «همکاری با طرف‌های خارجی»، «همکاری با دانشگاهها و مراکزهای پژوهشی»، «توسعه‌ اقتصادی»، «هم‌افزایی بین شرکت‌ها در مجموعه داخل پارک»، «تولید و توسعه‌ فناوری» و «ارتقا و توسعه‌ سازمانی» مورد ارزیابی قرار گفته است.

در هر سر فصل یک شرکت به عنوان شرکت برتر پارک معرفی شده است. همچنین از بین تمامی شرکت های مرکز رشد و شعب پارک یک شرکت بر حسب صلاحیت ها و شرایطی که احراز می کند به عنوان شرکت برتر معرفی شده است.

بعد از انتشار فراخوان جشنواره برترین شرکت‌های پارک در اواخر خرداد، شرکت‌های عضو حدود 45 روز فرصت داشتند تا مدارک و مستندات خود را جهت سنجش به اداره ارزیابی و نظارت واحدهای فناور پارک ارسال کنند.

در فرآیند ارزیابی امسال بیش از 220 شرکت شامل بیش از 180 شرکت از پارک فناوری پردیس و سلامت پردیس و حدود 40 شرکت از مرکز رشد و شعب پارک حضور داشتند.

از میان 8 شرکت منتخب، 6 شرکت از میان مستقرین در پارک و 2 شرکت از میان شرکت‌های عضو مرکز رشد فناوری نخبگان و شعب پارک به عنوان برترین شرکت‌ها معرفی شدند.

«شرکت پردازش بنیان سلامت کارا» که در حوزه سلامت دیجیتال فعال است، موفق به کسب عنوان «شرکت برتر شعبه پارک فناوری پردیس» به دلیل افزایش 100 برابری سرمایه شرکت، توسعه ۷۰ درصدی منابع انسانی و جذب ۱۷۲ مشتری جدید، شد.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.